cam-korkuluk-10-min

Cam Korkuluk

Avm, iş yeri, ev gibi yerlerde giderek cam korkuluklar daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Cam korkuluklar estetik açıdan hoş bir görüntü vermektedir. Çevredeki görüntüyü de engellemez manzarayı rahatça gözlemleye bilirsiniz.

cam-korkuluk-11-min

Paslanmaz Kapı

Paslanmaz kapı HB Çeliğin siz değerli müşterileri için önemle hazırlanmasıdır. Paslanmaz kapılar, her zaman her yerde güvenliğin önceliğidir. İşlevsellik ve dayanıklılığı en iyi şekilde birleştiren paslanmaz kapılar en iyi güvenlik seçeneğidir.

cam-korkuluk-12-min

Paslanmaz Saçak

Almış olduğunuz saçağın zaman ilerledikçe paslanıp paslanmayacağı merak konusudur. HB Çelik olarak size şu bilgileri sunmaktayız: Paslanmaz çeliğin en az % 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinmektedir.

cam-korkuluk-13-min

Paslanmaz Korkuluk

HB Çelik olarak uzman ekibimiz ve özel korkuluk tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Paslanmaz Korkuluk satın almayı insanlar her zaman ister fakat bununla birlikte endişe düşüncesine girerek: Alacağım paslanmaz korkuluk paslanıyor mudur?

cam-korkuluk-14-min

Paslanmaz Halatlı Korkuluk

Paslanmaz halatlı korkuluk ev, iş yeri, hastane, avm, apartman gibi bir çok yerde kullanılmaktadır ve paslanmaz halatlı korkuluklar şık görünümde sağlamaktadır. HB Çelik olarak uzman ekibimizle özel paslanmaz halatlı korkuluklar da tasarlıyoruz.

cam-korkuluk-15-min

Paslanmaz Döner Merdiven

Bina içersinde, dubleks ev içerisinde katlar arasında kullanışlıdır ve estetik görünüme de uygundur. Döner merdivenler vazgeçilmez yapılar arasında yer almaktadır. Döner merdivenlerin yapımında kullanışlığı olduğu kadar estetikliği de önem verilmektedir.

cam-korkuluk-16-min

Cam Saçak

Saçaklar binaların girişini güneş ve yağmur ışığından koruma amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanında binaların girişlerinin daha estetik gözükmeleri içinde tercih edilmektedir. Estetik görünüm kazandırmasıyla birlikte tamamlayıcı bir unsurdur.

cam-korkuluk-17-min

Cam Döner Merdiven

HB Çelik cam merdiven tasarımında hem estetiğe hem de güvenliğe oldukça önem göstermektedir ki görünüm olarak cam döner merdiven daha estetik durmaktadır. Bina içersinde, dubleks ev içerisinde katlar arasında kullanışlıdır ve estetik görünüme de uygundur.

cam-korkuluk-18-min

Cam Sundurma

Cam sundurma sistemleri; kapı üzeri cam sundurma teknik olarak çelik, paslanmaz, demir ya da alüminyum konsül taşıyıcı olmaktadır. Üretimlerimiz istediğiniz tasarımda size özel olarak imal edilmektedir. Cam sundurmadaki camlar lamine ve temperli cam olarak üretilmektedir.