Ziverbey Halatlı Korkuluk Firması

Halatlı Korkuluk Yapan Firma | HB Çelik +90 532 613 65 57

Paslanmaz halatlı korkuluk ev, iş yeri, hastane, AVM, apartman gibi birçok yerde kullanılmaktadır ve paslanmaz halatlı korkuluklar şık görünümde sağlamaktadır. HB Çelik olarak uzman ekibimizle özel paslanmaz halatlı korkuluklar da tasarlıyoruz.

Halatlı Korkuluk

HB Çelik, paslanmaz korkuluk, kapı, cam korkuluk, dönen merdivenli korkuluk dahil olmak üzere birçok çeşitte paslanmaz çelik ürünler sunmaktadır. Ürünlerimiz paslanmaz malzemeden üretilmektedir.

Paslanmaz lama ve borular ile paslanmaz halatın mükemmel görüntüsü mekanınızda farklılık yaratmaktadır. Hepsi paslanmaz çelikten üretilen korkuluklarımız, mimari konut veya yapılara tam uyum sağlamaktadır. Kullandığımız halatlar, aksesuarlar, lama ve borular paslanmaz malzemeden imal edilmiştir.

Paslanmaz Halatlı Korkuluk

Halatlı küpeşte mekanlara estetik bir görünüm kazandırır. Paslanmaz Halatlı Korkuluk, alanlarda doğal bir görüntü sunmakta ve görüş alanını daraltmamaktadır. Güvenlik gerektiren her alanda kendini öne çıkaran ve varlığıyla fark yaratan bu korkuluk modelleri, yaşam yerlerinde maksimum güven arasındadır. Paslanmaz halatlı korkuluk, ayrıca herhangi bir ofis binasına veya açık bir alana manzarayı engellemeden modern bir görüntü sunmaktadır.

Halatlı Korkuluk Modelleri

Halatlı korkuluk günümüz modern mimarisi için uygun çözümlerden biridir. Kullandığımız halatlar çelikten üretilmektedir. Halat kalınlıkları 3 mm ile 20 mm arasında değişmektedir. Halatlı korkuluk modelleri şık ve estetik bir görüntü sunmaktadır. Birçok modelli vardır. Statik boyalı çelik dikmeler, çelik üzeri ahşap giydirilmiş dikmeler, lama ve kutu profiller ile kombinlenerek muhteşem dizaynlar yapılabilmektedir. Paslanmaz çelik Halatları sadece yatayda değil yerden tavana özel üretim paslanmaz gergi aksesuarları kullanılarak ta yapılabilmektedir.

Paslanmaz Halatlı Korkuluk Bakımı

Bakımı oldukça kolay olup halatlı korkuluğu neredeyse hiç bakım gerektirmeden ömür boyu kullanabilirsiniz. Ayrıca paslanmaz cam korkuluklar gibi düzenli temizlik gerektirmezler.

Paslanmaz Halatlı Korkuluk Fiyatları

HB Çelik olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için +90 532 613 65 57 telefon numarasından ya da info@hbcelik.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın