Paslanmaz Kapı +90 532 613 65 57

Paslanmaz kapı ürünleri HB Çeliğin siz değerli müşterilerimize en iyi şartlarla hizmet vermesi için özenle hazırlanmaktadır. Paslanmaz kapılar, her zaman her yerde güvenliğin önceliğidir. İşlevsellik ve dayanıklılığı en iyi şekilde birleştiren paslanmaz kapılar en iyi güvenlik seçeneğidir. Aynı zamanda, paslanmaz kapılar, sadece güvenlik için değil, çeşitli alanlarda kullanılabilir. Dayanıklılık ve direncinden dolayı su arıtma tesisleri,  gıda işleme tesisleri gibi ortamlar için ideal olmaktadır. Müzeler ve laboratuvarlar gibi temiz kalması zorunlu olan ortamlarda da tercih edilmektedir. Ayrıca, paslanmaz çeliğin hatları estetik açıdan çekici gelmesini sağlar. Bundan dolayı otel lobilerinde, iş merkezlerinde, finans merkezlerinde ve toplu taşıma istasyonlarında kullanımı fazladır.

Paslanmaz Kapı
Paslanmaz Kapı

Paslanmaz kapının uzun ömürlü, dayanıklı ve şık bir görünüm katmayı da sağlar. Ayrıca fazla masraf yapmaktan da kaçınmış olursunuz. Sizde HB Çelik’e gelerek isteklerinizi en güzel şekilde, uzman ekibimiz ve tasarımcılarımızla yerine getireceksiniz.

Paslanmaz Kapının İlerde Paslanma İhtimali Var Mıdır?

Almış olduğunuz paslanmaz kapının zaman ilerledikçe paslanıp paslanmayacağı merak konusudur. HB Çelik olarak size şu bilgileri sunmaktayız: Paslanmaz çeliğin en az % 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinmektedir. Bu materyal, normal metallere kıyasla pas ve leke yapmayan belirli özelliklere sahiptir. Paslanmaz çelik ürünleri üreten veya kullanan hemen hemen herkes paslanma ya da zaman zaman leke görmektedir. Lekelenme ve paslanma, alıcıların yapmış olduğu ödemeden dolayı gerçekten rahatsız etmektedir. Bazı durumlarda aslında paslanmaz çelik imalatçıların “Paslanmaz” ifadesinden daha az leke olduğu anlamına geldiğini ifade etmektedirler. Ancak daha gerçekçi bir açıklama ile doğru montaj şekli, uygun sınıf malzeme ve zamanında yapılacak bakım ile leke veya paslanma gibi sorunlardan tamamen kurtulunur. HB Çelik size uzman kadrosuyla özel tarım kullanılarak paslanmaz çelikler üreterek müşterilerini her zaman memnun etmeyi amaçlar.