Paslanmaz Halatlı Korkuluk +90 532 613 65 57

Paslanmaz halatlı korkuluk ev, iş yeri, hastane, avm, apartman gibi bir çok yerde kullanılmaktadır ve paslanmaz halatlı korkuluklar şık görünümde sağlamaktadır. HB Çelik olarak uzman ekibimizle özel paslanmaz halatlı korkuluklar da tasarlıyoruz.

Korkuluklar, kapılar, cam korkuluklar, dönen merdivenli korkuluklar dahil olmak üzere birçok çeşitte paslanmaz çelik ürünler sunuyoruz. Ürünlerimiz paslanmaz ve korkuluklarla uyumlu olarak üretilmektedir.

Paslanmaz halatlı korkuluklarda çelik, zarif görünüm ve temizlik oldukça kolaydır. Paslanmaz halatlı korkuluk modern bir görünüm verdiği gibi standart dışına çıkmak oldukça kolaydır. Paslanmaz ürünlerimiz çoktur, özel tasarımlarımızda mevcuttur, istediğiniz paslanmaz halatlı korkuluk ürününü tasarlayabiliriz.

Paslanmaz halatlı korkuluk için HB Çelik’i aramanız yeterlidir.

Paslanmaz Halatlı Korkuluğun İlerde Paslanma İhtimali Var Mıdır?

Almış olduğunuz paslanmaz halatlı korkuluğun zaman ilerledikçe paslanıp paslanmayacağı merak konusudur. HB Çelik olarak size şu bilgileri sunmaktayız: Paslanmaz çeliğin en az % 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinmektedir. Bu materyal, normal metallere kıyasla pas ve leke yapmayan belirli özelliklere sahiptir. Paslanmaz çelik ürünleri üreten veya kullanan hemen hemen herkes paslanma ya da zaman zaman leke görmektedir. Lekelenme ve paslanma, alıcıların yapmış olduğu ödemeden dolayı gerçekten rahatsız etmektedir. Bazı durumlarda aslında paslanmaz çelik imalatçıların “Paslanmaz” ifadesinden daha az leke olduğu anlamına geldiğini ifade etmektedirler. Ancak daha gerçekçi bir açıklama ile doğru montaj şekli, uygun sınıf malzeme ve zamanında yapılacak bakım ile leke veya paslanma gibi sorunlardan tamamen kurtulunur. HB Çelik size uzman kadrosuyla özel tarım kullanılarak paslanmaz çelikler üreterek müşterilerini her zaman memnun etmeyi amaçlar.