Kaynarca Paslanmaz Kapı Firması

Paslanmaz Kapı | +90 532 613 65 57

kapi4

Paslanmaz kapı ürünleri HB Çelik’in siz değerli müşterilerimize en iyi şartlarla hizmet vermesi için özenle hazırlanmaktadır. Paslanmaz kapılar, her zaman her yerde güvenliğin önceliğidir. İşlevsellik ve dayanıklılığı en iyi şekilde birleştiren paslanmaz kapılar en iyi güvenlik seçeneğidir. Aynı zamanda, paslanmaz kapılar, sadece güvenlik için değil, çeşitli alanlarda kullanılabilir. Dayanıklılık ve direncinden dolayı su arıtma tesisleri, gıda işleme tesisleri gibi ortamlar için ideal olmaktadır. Müzeler ve laboratuvarlar gibi temiz kalması zorunlu olan ortamlarda da tercih edilmektedir. Ayrıca, paslanmaz çeliğin hatları estetik açıdan çekici gelmesini sağlar. Bundan dolayı otel lobilerinde, iş merkezlerinde, finans merkezlerinde ve toplu taşıma istasyonlarında kullanımı fazladır.

HB Çelik, İstanbul’un tüm bölgelerine olduğu gibi Kaynarca bölgesine de hizmet vermektedir.

Paslanmaz Kapı İlerde Paslanabilir mi?

Almış olduğunuz paslanmaz kapının zaman ilerledikçe paslanıp paslanmayacağı merak konusudur. Paslanmaz çeliğin en az % 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinmektedir. Bu materyal, normal metallere kıyasla pas ve leke yapmayan belirli özelliklere sahiptir. Paslanmaz çelik ürünleri üreten veya kullanan hemen hemen herkes paslanma ya da zaman zaman leke görmektedir. Lekelenme ve paslanma, alıcıların yapmış olduğu ödemeden dolayı gerçekten rahatsız etmektedir. Bazı durumlarda aslında paslanmaz çelik imalatçıların “Paslanmaz” ifadesinden daha az leke olduğu anlamına geldiğini ifade etmektedirler. Doğru montaj şekli, kaliteli malzeme ve zamanında yapılacak bakım ile lekelenme gibi sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Paslanmaz Kapı Modelleri Nelerdir?

HB Çelik, bu anlamda sizlerin yaşam alanlarına şıklık, estetiklik ve sağlamlık kazandıracak kapı modelleriyle hizmetinize sonuna kadar açıktır. Özel yaşam alanı, AVM, hastane, otel, dershane, bahçe, banyo, mutfak gibi birçok alanda kullanılan paslanmaz kapı modelleri, firmamızın tecrübesi ve teknolojik alt yapısıyla üretilebilmektedir.

Paslanmaz Kapı Fiyatları

Uygun fiyat politikasından vazgeçmeyen ve tercih edildiğinde sizlere hiçbir zaman mahcup düşmemeyi hedefleyen firmamız, sizlere bir telefon kadar yakın. HB Çelik, mekanlarınızda fark yaratmak, şıklığı ve güveni bir arada yaşamak, sorunsuz hizmet anlayışıyla iyi hizmetin ne demek olduğunu sizlere anlatmayı beklemektedir.

HB Çelik, dilediğiniz ölçüye göre paslanmaz kapı üretimi yapabilmektedir. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın