Paslanmaz Döner Merdiven +90 532 613 65 57

Bina içersinde, dubleks ev içerisinde katlar arasında kullanışlıdır ve estetik görünüme de uygundur. Döner merdivenler vazgeçilmez yapılar arasında yer almaktadır. Döner merdivenlerin yapımında kullanışlığı olduğu kadar estetikliği de önem verilmektedir. HB Çelik olarak, çelik döner merdivenlerde de ergonomik ve kullanışlı modellerimizle hizmet vermekteyiz. Tasarım hizmeti ile birlikte ihtiyacınız olan tasarımın modelini belirlemekteyiz. İhtiyacınıza göre cıvatalı bağlantı sistemi ile montajı oldukça kolaylaştıracak çelik döner merdivenler tesis etmekteyiz. Merdivenlerin imalatı dışında merdiven korkulukları da geniş ürün seçeneğimiz içerisinde yer almaktadır. Ayrıca döner merdivenin paslanmaz oluşu hem estetik olarak hem de dayanıklılık olarak daha avantajlıdır.

Paslanmaz Döner Merdiven
Paslanmaz Döner Merdiven

HB Çelik olarak, detaycı ve uzman bir ekiple döner merdiven tasarımlarını yapmaktayız. Döner merdiven imal uygulamalarında basamak yükseklikleri açık ve ya kapalı rahat olmak kaydıyla istek ve ihtiyacınıza göre tasarlanmaktadır. Döner merdiven tasarımlarımız kullanışlı olduğu kadar estetik de olması sağlanmaktadır. Ayrıca tüm güvenlik standartlarına uygun olarak projelendirilip imal edilmektedir. Döner merdiven imalatlarımızda, istekle birlikte kaplama tasarımları içerisinde çelik döşeme de bulunmaktadır. Güvenlik için döner merdivenlerde çelik levha da kullanılmaktadır.

İnşaat ve bina içlerinin dışında da ev içlerinde de estetik güzel görünümler için çeşitli çelik döner merdivenler ile evinizin görünümünü en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Döner merdivenler ev dekorasyonuna oldukça estetik görünümde katmaktadır. Güvenilir, sağlam, dayanıklı ve estetik döner merdiven için HB Çelik olarak her zaman hizmetinizdeyiz