Çilimli Cam Korkuluk Yapan Firma

Çilimli Cam Korkuluk Yapan Firma +90 532 613 65 57

Hb Çelik olarak cam korkuluk, paslanmaz cam korkuluk işlerinizi en kısa sürede ve en iyi fiyata yapmaktayız. Çilimli cam korkuluk ve paslanmaz cam korkuluk işleriniz için Hb Çelik firmamızı arayabilir yada iletişim kanallarından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Avm, iş yeri, ev gibi yerlerde giderek cam korkuluklar daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Cam korkuluklar estetik açıdan hoş bir görüntü vermektedir. Çevredeki görüntüyü de engellemez manzarayı rahatça gözlemleye bilirsiniz.

cam-korkuluk1

Ev sahiplerini en çok çekici kılan cam korkuluktur, hem görüntü olarak şık hem dayanıklı hem de güvenilir olması insanları daha çok çeker. Korkuluklar dışarıdaysa zamanla kirlenecektir. Düzenli temizlik yapılırsa, uzun yıllar bozulmadan kullanımı sağlanabilir.

Çizgiler ve Lekeler

Çizgiler ve lekeler camda olduğu taktirde dış görünümü oldukça kötü kılmaktadır. Yağmur yağdığı zaman veya su sıçradığında dış mekan cam korkuluklarında su lekelerini görebilirsiniz.  Bu gibi lekeleri ve çizgileri engellemek için cama özel olarak üretilmiş olan cam temizlik ürünleri ile cam korkulukları veya suyun ve sirkenin eşit parçalarını bir sprey şişede karıştırıp suyu rahatça emecek bir bezle ya da cam beziyle silmeniz yeterlidir.

Görünümü Etkileyen Dış Faktörler

Görünümü etkileyen dış faktörlerden olan toz ve kir, korkulukların kirlenmesini ve kötü görünüm oluşturmasını sağlar. Ne yazık ki, bu kaçınılmazdır. Evinizin içindeki tozlar cam korkuluklara bulaşabilir. Dışarıda, fırtına ya da rüzgarlı olduğunda da kir camlara bulaşacaktır. Dış faktörleri temizlemenin yöntemi vardır, kirli ve tozlu cam korkulukların temizliğinin en kolay yolu da kuru, yumuşak bir bez, kiri ve tozu kolayca temizleyip net ve saydam camı ortaya çıkaracaktır.

Cam korkulukların temizliği zor mudur?

Korkuluk camlarının temizliği zor değildir pürüzsüz camlar daha kolay temizlenir. Hem kolay temizlik hem de dayanıklı korkuluk için HB Çelik’le iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın