Cam Sundurma +90 532 613 65 57

Cam sundurma sistemleri; kapı üzeri cam sundurma teknik olarak çelik, paslanmaz, demir ya da alüminyum konsül taşıyıcı olmaktadır. Üretimlerimiz istediğiniz tasarımda size özel olarak imal edilmektedir. Cam sundurmadaki camlar lamine ve temperli cam olarak üretilmektedir. Böylece güvenilirliği artırmış olmaktayız. Güvenilir olması camın ağır darbeye maruz kalıp kırılması durumunda yere düşmesini önleyerek asılı kalmasını sağlamak içindir.

Cam Sundurma
Cam Sundurma

Cam sundurmaya ihtiyacınız olması durumunda HB Çeliğe başvurarak hem güvenilir hem de istediğiniz tasarıma kolayca ulaşabilirsiniz. Cam sundurma ile bina girişlerinde estetik görünüme ulaşabilirsiniz. Cam sundurma bina girişinde hava durumlarından da en iyi şekilde koruyacaktır. Cam sundurma ısıyı yüzde yetmişe kadar süzer ya da farklı açıda ısıyı yüzde yetmişe kadar çıkarır aynı zamanda eşyalarınızı korur, renk solmasını önler.

HB Çelik olarak üretimini yaptığımız cam sundurmalar özellikle hazırda bulunan malzemelerle değil tamamen firmamızın üretmiş olduğu ar-ge ve cam saçak detaylarına dikkat edilerek işlemin yapılacağı yerin karakteristik özelliğine uygun tasarlanmaktadır. Paslanmaz Camlı Markiz sundurmalar iş merkezlerinde, hastanelerde ve AVM’lerde uygulanmaktadır. Bunun için kullanmış olduğumuz malzemeler çelik veya boyalı siyah saç, paslanmaz çelik veya boyalı NPU gibi profiller kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler genellikle paslanmazdır. Paslanmaz çelik halatlarla gerdirme de yapılır. Aynı zamanda paslanmaz lazer kesimli üretilen sistem istenilen tasarımda, modelde, kalınlıkta yapılmaktadır. Tasarımınıza uygun olarak camlı kanopi sundurma sistemlerinin statik hesaplamaları yapılarak kullanılacak cam kalınlığı ve malzemelerin üretimi yapılmaktadır.

HB Çelik olarak üretilen cam sundurmaların özellikleri; Kullanılan camların sıradan kırılgan ve darbede parçalanan camlardan değildir. Özel olarak imal edilen kırılmaya ve darbelere dayanıklı tamperli camlardır.

Hb Çelik, paslanmaz korkuluk sistemleri üretimi ve montajı yapan korkuluk firmasıdır. Paslanmaz sundurma, paslanmaz cam sundurma üretimi ve montajınızı projenize özel olarak gerçekleştirmekte olup müşterinin isterlerine göre bir tasarım yapmaktayız. AVM, hastane, otel, villa, okul, konut… gibi her türlü yapılara göre cam sundurma üretimi gerçekleştirmiş olan cam sundurma firması HB Çelik İstanbul Ümraniye’den başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.  Ayrıntılı her türlü bilgi ve özel siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.