2.Levent Cam Kanopi Yapan Firma

2.Levent Cam Kanopi +90 532 613 65 57

2.Levent Cam Kanopi yapan HB Çelik firması olarak uzman mühendis ,tekniker ve çalışanlarımız ile sizlere size özel tasarımlarla cam kanopi yapmaktayız. Kanopi (saçak, sundurma) binaların girişini güneş ve yağmur ışığından koruma amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanında binaların girişlerinin daha estetik gözükmeleri içinde tercih edilmektedir. Estetik görünüm kazandırmasıyla birlikte tamamlayıcı bir unsurdur. Kanopi cephe sisteminden bağımsız veya entegre olarak uygulanabilmektedir. Alüminyum cam ve alüminyum panel gibi çok çeşitte ve görsel seçenekleri de bulunmaktadır.

2.Levent Cam Kanopi Yapan Firma olan HB Çelik olarak yerleşkemiz her ne kadar İstanbul olsada Türkiye’nin her yerine cam kanopi tasraımları yapmaktayız. Günümüzde hem şıklık hem de bunun yanında güven oldukça önemlidir. İyi bir tasarıma sahip olan her model, şıklığının yanında güvenilir olduğunun altını çizerek kendi farkını ortaya koymaktadır. Böylece mimari yapıda kullanılan her detay hem kalite hem şıklığın hem de güvenin sağlanmasıyla ön plana çıkmaktadır. Paslanmaz cam kanopi kullanım alanlarına ve mekanlarına uygun değişiklik gösterse de sizlere şıklığı, kaliteyi, estetiği ve güveni bir arada sunmaktadır. Eski dönemlere göre günümüzde kullanımı giderek artan cam saçaklar, zarifliği ve gösterişli duruşu ile kendini gösteren korkuluk modelidir. Kullanım alanlarına uygun olarak birçok çeşitte ve modelde üretilebilen bu tasarımlar hem şık bir tasarım hem de güvenlik önlemi almış olacaksınız. HB Çelik dışarıdan gelebilecek ve engellenebilecek tehlikeleri kontrol altına alabilmek için tasarımlarına önem vermektedir. Paslanmaz çelik özelliğiyle yapılan kanopiler daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 

2.Levent Cam Kanopi Yapan Firma olan Hb Çelik olarak otel, okul, AVM, villa, konut, özel yapı, fabrika, devlet dairesi, askeri alanlar dahil hemen hemen hayatın her alanı için cam kanopi, markiz, saçak imalatı yapmaktayız. Hb Çelik, paslanmaz korkuluk sistemleri üretimi ve montajı yapan korkuluk firmasıdır. Paslanmaz kanopi, paslanmaz cam kanopi üretimi ve montajınızı projenize özel olarak gerçekleştirmekte olup müşterinin isterlerine göre bir tasarım yapmaktayız. AVM, hastane, otel, villa, okul, konut… gibi her türlü yapılara göre cam kanopi üretimi gerçekleştirmiş olan cam kanopi firması HB Çelik İstanbul Ümraniye’den başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.  Ayrıntılı her türlü bilgi ve özel siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Arayın